Budimir Pešić

Dodatne informacije

  • Ime i prezime: Budimir Pešić
  • Uloge u Narodnom pozorištu u Užicu:

     

    1. KRUG KREDOM, Klabund u režiji Petra Govedarovića
    2. ROMANTIČNE DUŠE, Edmon Rostan u režiji Petra Matića
    3. GOSPOĐA IKS, Aleksandar Bison u režiji Petra Matića
    4. UNOSNO MESTO, A.N.Ostrovski u režiji Petra Govedarovića
    5. ŽENIDBA I UDADBA, Jovan Sterija Popović, Radoslav Simić u režiji Petra Govedarovića
    6. IVKOVA SLAVA, Stevan Sreac - O. Nedović u režiji Petra Matića
    7. ŠARENA LOPTA, Igor Torkar u režiji Petra Govedarovića
    8. DOBAR VOJNIK ŠVEJK, Jaroslav Hašek u režiji Jelašina Sinoveca
    9. PEČALBARI, Anton Panov u režiji Jelašina Sinoveca
    10. MLADOST PRED SUDOM, Hans Timajer u režiji Dušana Stanojevića
    11. VOLPONE, Ben Džonson u režiji Gradimira Mirkovića
    12. KVEJ - LAN, Perl Bak u režiji Dušana Stanojevića
    13. HIMMELKOMMANDO, Đorđe Lebović i Aleksandar Obrenović u režiji Jelašina Sinoveca
    14. SVI SMO MI SAMO LJUDI, Fadil Hadžić u režiji Gradimira Mirkovića
    15. DON HUAN ILI LJUBAV ZA GEOMETRIJU, Maks Friš u režiji Jelašina Sinoveca
    16. TAŠANA, Bora Stanković u režiji Dušana Stanojevića
    17. LEKCIJA, Bogdan Jovanović u režiji Dušana Stanojevića
    18. SKAPENOVE PODVALE, Molijer u režiji Dušana Stanojevića
    19. MANDE, Marin Držić u režiji Dušana Stanojevića
    20. AUTOBUSKA STANICA, Vilijam Indž u režiji Milana Bogosavljevića
    21. VLAST, Nušić - Stanković u režiji Dušana Stanojevića
    22. SUĐENJE MERI DAGAN, Bajard Vajler u režiji Milana Bogosavljevića
    23. DRVEĆE UMIRE USPRAVNO, Aleksandar Kasona u režiji Dušana Stanojevića
    24. STARAC KLIMOJE, Marko Fotez u režiji Čedomira Ninkovića
    25. NE TUGUJ BRONZANA STRAŽO, Branko Ćopić u režiji Milana Bogosavljevića
    26. TUĐE DETE, Škvarkin u režiji Dušana Stanojevića
    27. ŠTA GRICKAŠ DRUŽE, B.Pavlović u režiji Milana Bogosavljevića
    28. MISTER DOLAR, Branislav Nušić u režiji Dušana Stanojevića
    29. BLUDNICA DOSTOJNA POŠTOVANJA, Žan Pol Sartr
    30. SILAZAK ORFEJA, Tenesi Vilijams u režiji Milana Bogosavljevića
    31. NA ZELENOJ RECI ČUN, Arsen Diklić u režiji Dušana Stanojevića
    32. PREDSEDNIK KUĆNOG SAVETA SE ŽENI, Draško Šaljić u režiji Milana Bogosavljevića
    33. MANDRAGOLA, Nikolo Makijaveli u režiji Dušana Stanojevića
    34. POKOJNIK, Branislav Nušić u režiji Aleksandra Kovačevića
    35. KUCA I MACA, Jozef Čapek u režiji Matilde Špilar
    36. GOSPOĐA MINISTARKA, Branislav Nušić u režiji Momčila Miloševića
    37. MLETAČKI TRGOVAC, Viljem Šekspir u režiji Momčila Miloševića
    38. OTELO, Viljem Šekspir u režiji Momčila Miloševića
    39. BUDILNIK, Vladimir Bulatović u režiji Dušana Dobrovića
    40. VENČANICA, Efraim Kišon u režiji Zore Bokšan Tanurdžić
    41. ŠUMA, A.N.Ostrovski u režiji Vasilija Ščućkina
    42. LICEM U LICE, B.Bauer, K. Golik, B. Jovanović u režiji Zore Bokšan Tanurdžić
    43. NEVIDLJIVI ĐOKICA, Viktor Car Emin u režiji Vasilija Ščućkina
    44. NASLEDNICA, Henri Džems u režiji Vasilija Ščućkina
    45. OSMA OFANZIVA, Branko Ćopić u režiji Zore Bokšan Tanurdžić
    46. TRAŽIM POMILOVANJE, Desanka Maksimović u režiji Zore Bokšan Tanurdžić
    47. KIR JANJA, Jovan Sterija Popović u režiji Dušana Dobrovića
    48. SOCIJALISTIČKA EVA, Kole Čašule u režiji Nikole Veselinovića
    49. DOŠLJACI, Milutin M. Uskoković u režiji Milenka Misailovića
    50. OSKAR, Klod Manije u režiji Petra M. Teslića
    51. DESPOT STEVAN LAZAREVIĆ, Dragoljub S. Obućina-Leka u režiji Nikole Vavića
    52. AMBROZIO UNIŠTAVA VREME, A.Foke u režiji Ljubiše Đokića
    53. ČUDNA ZEMLJA, M.Misailović, B.Kravljanac u režiji Milenka Misailovića
    54. MADAM SAN - ŽEN, Viktorien Sardu u režiji Jovana Bulajića
    55. HODL DE BODL, Ad Greidanus u režiji Milenka Misailovića
    56. BOG JE UMRO UZALUD, Radivoje Lola Đukić u režiji Boška Pištala
    57. BALADA O LUZITANSKOM STRAŠILU, Peter Vajs u režiji Arsa Jovanovića
    58. PERIOD PRILAGOĐAVANJA, Tenesi Vilijams u režiji Milana Barića
    59. ČVOR, Petar Petrović-Pecija u režiji Mihaila Vasiljevića
    60. ZONA ZAMFIROVA, Stevan Sremac u režiji Jovana Bulajića
    61. LOMAČA, Miroslav Antić, Matija Bećković, Filip David, Antonije Isaković, Momčilo Jokić, Đorđe Lebović, Ivan V.Lalić, Stevan Pešić, Dušan Radović,mBranko V. Radičević, Ljubomir Simović u režiji Arsa Jovanovića
    62. OJ, UŽICE, MALI CARIGRADE, Miodrag Vergović u režiji Milana Barića
    63. KRMEĆI KAS, Aleksandar Popović u režiji Duška Rodića
    64. GOSPOĐA MINISTARKA, Branislav Nušić u režiji Soje Jovanović
    65. STJUARDESE, Mark Gamoleti u režiji Duška Rodića
    66. DUNDO MAROJE, Marin Držić u režiji Nebojše Komadine
    67. MALA KOLIBA, Andre Rusen u režiji Jovana Bulajića
    68. GOLORUKI, Vuk Vučo u režiji Rajka Radojkovića
    69. PUT OKO SVETA, Branislav Nušić u režiji Jovana Bulajića
    70. KAFANA U LUCI, Miodrag Ilić u režiji Duška Rodića
    71. HAJDUCI, Branislav Nušić u režiji Jovana Bulajića
    72. DEVOJKA SA NASLOVNE STRANE, Puriša Đorđević u režiji Ljubiše Đokića
    73. RADO IDE SRBIN U VOJNIKE, Bora Ćosić u režiji Petra Govedarovića
    74. NARODNI POSLANIK, Branislav Nušić u režiji Milenka Misailovića

Morate biti prijavljeni da bi mogli da ostavite komentar

Budimo u vezi

  • Trg partizana 12 - 31000 Užice, Srbija.
  • centrala (031) 522-097, 519-966